אחזקת מבנים מקיפה
  אחזקת מיזוג אוויר
  אחזקה כללית
  סרטון
 
דף הבית >> מיזוג אוויר

שירותי מיזוג אוויר מקצועיים ואיכותיים


כאשר מדברים על מכשירי חשמל בכלל ומכשור מיזוג אוויר בפרט- אין ספק שעדיף שיהיו לו "הורים" טובים. לא מדובר רק על מייצר הציוד , אלא גם על המתקין, המתחזק, העונה לקריאת תקלה בהולה בזמן מזג אוויר סוער בחורף או בחמסין קשה בקיץ. חברות רבות מספקות את האופציה להמשכיות בתוך החברה- אבל רק אנחנו מציעים לכם יחס אישי ומיוחד. אנשים קבועים שיטפלו במכשור המיזוג שלכם באופן עקבי ורציף, יחס VIP אחד על אחד, של ממש. לפינוק הזה ישנה מטרה: המקצוען שיגיע אליכם ,יכיר את ההיסטוריה של המכשיר, את הבעיות שלו והיכולות שלו- מה שיהפוך את העבודה שלו למהירה ויעילה יותר ואת הבדק לאיכותי יותר.

שירות מיזוג אויר גם בשעת תקלה


גם כאשר, במערכות מיזוג האוויר בבתכם ישנן בבעיות, אנחנו שם. צוות שירותי מיזוג אוויר מיומן וזריז ערוך להגיע אליכם במהירות ולפתור עבורכם את תקלות המערכת. תקלות (שבר) יכולות להגיע ברגעים הכי בלתי צפויים ומסיבות שונות, לכן, חשוב שהמקצוען יגיע אליכם במהרה ולא יאלץ אתכם להמתין ימים על ימים עד הגעתו. במדינת ישראל, למערכות מיזוג אוויר יש השפעה ישירה על מצב הרוח והיכולות של האנשים. משרד עמוס בני אדם לא יכול לתפקד בחום של קיץ ללא שירותי מיזוג אוויר ראויים, לקוחות לא יכנסו לחנות חנוקה וחסרת אוויר וכמובן שאין שום יכולת להישאר בבית עם ילדים קטנים, כלבים או אפילו אנשים מבוגרים- ללא ויסות טמפרטורה כלשהו.

שירותי מיזוג אוויר לא רק כיבוי שרפות


במקרים רבים אנשים נוטים להשאיר את גורל מערכות מיזוג אוויר שלהם תלוי באוויר. הם מטפלים בהן רק כאשר ישנן תקלות ולא בודקים אותן באופן סדיר. זוהי טעות נפוצה שיכולה לעלות לכם כסף רב. תחזוק נכון ועקבי של המערכות יכול לחסוך תקלות ע"י פעולות פשוטות יחסית של כוונון, החלפת חלקים ושיפור המערכת- ללא צורך בשחיקתה עד כדי השבתה. לכן, אנחנו מציעים גם שירותי מעקב וביקורת קפדניים ולא רק שירותי מיזוג אוויר בחירום כמו בחברות רבות אחרות. כך תוכלו לשמור על ציוד המיזוג שלכם לזמן ממושך יותר ובאופן טוב יותר- וכמובן לחסוך עלויות.

לפרטים ומידע נוסף אודות שירותי מיזוג אוויר
חייגו אלינו:08-9156600

.
לייבסיטי - בניית אתרים